Par mums

Kas mēs esam: 
AULA ir Latvijas kultūras un pasākumu nozares biļešu tirgotājs, Kultūras un izklaides platformu apvienības (KIPA) biedrs un uzticams sadarbības partneris biļešu tirdzniecībā. 

Ko mēs darām:
Nodrošinām ērtu un ārtu biļešu tirdzniecības procesu kā pasākuma organizatoram, tā apmeklētājam, izmantojot nozares inovatīvākās tehnoloģijas, izstrādājot pārdošanas stratēģiju, pasākuma mārketinga un reklāmas kampaņas, lai veiksmīgi pārdotu Jūsu pasākumu! 

Mūsu klientu pasākumu tirdzniecību nodrošinām gan AULA  mājaslapā, gan organizatora un sadarbības partneru interneta vietnēs. 

Mūs atzinīgi novērtē un izvēlas par ilgstošu sadarbības partneri zināmākie Latvijas festivāli, komēdijas žanra pārstāvji un populārās mūzikas izpildītāji. 

Sadarbības partneru priekšrocības: 
Unikāla pieeja katram klientam, pielāgoti sadarbības risinājumi – nepārtraukts tehniskais serviss, izvēloties klientam piemērotāko komunikācijas kanālu, mārketinga un reklāmas atbalsts, sadarbībā ar AULA reklāmas partneriem. 

Pielāgotas tehniskās iespējas – integrācija ar norises vietas biļešu kontroles sistēmu, biļešu tirdzniecību norises vietā un nepieciešamo tehnisko atbalstu. Klienta vajadzībām pielāgota finanšu politika, veicot biļešu ieņēmumu izmaksas. 24/7 pieeja pārdošanas datu portālam un atskaišu sagatavošanai.  

Sazinies ar mums un saņem sev piemērotu piedāvājumu, rakstot:

Ātra un vienkārša biļešu iegāde bez pircēja reģistrācijas:

Pircēja ērtība ir mūsu priekšrocība. AULA biļešu tirdzniecības vietne izstrādāta, pielāgojoties pircēju ērtībai, lai garantētu, ka biļešu iegāde netiktu atlikta uz vēlāku laiku. 

Nekāda lieka informācija biļešu iegādes brīdī. Klienta reģistrācija tirgotāja platformā nav obligāta, apmaksas brīdī pircējam netiek pieprasīta SMS vai e-pasta autentifikācija. Iegādes process prasa vien pāris klikšķus. 

Apmaksu iespējams veikt ar karšu, bankas vai Apple-pay maksājumu, biļetes automātiski tiek nosūtītas uz pircēja e-pastu, kā arī tās iespējams lejupielādēt vai pievienot Apple/Google wallet.

Bezmaksas uzziņu tālrunis un informatīvais atbalsts: vai zvanot: +371 28787870
 

Izmantojot mūsdienīgākās biļešu pārdošanas metodes un tehnoloģijas, SIA ''AULA EVENTS''  komanda piedāvā kvalitatīvu biļešu tirdzniecības nodrošināšanu jebkura veida pasākumiem ar plašām iespējām veikt nepieciešamos uzdevumus gan biļešu pārdošanas periodā, gan pasākuma norises laikā.                    


Mērķis

Sniegt dažādu pasākumu organizatoriem iespēju sapulcināt kopā cilvēkus ar kopīgām interesēm.
Neatkarīgi, vai Jūsu pasākums ir domāts nelielai vai plašai auditorijai, mūsu mērķis ir nodrošināt labāko un ērtāko tiešsaistes biļešu pārdošanas tehnoloģiju, kas ir viegli saprotama un pieejama jebkuram.


Vērtības

Inovatīvas tehnoloģijas. Tehnoloģijas ļauj uzlabot biļešu pirkšanas un pārdošanas procesus, samazina izmaksas un labvēlīgi ietekmē organizatora atpazīstamību.

Kvalitāte. Mums ir svarīgi katra klienta panākumi, tāpēc nepārtraukti strādājam pie sniegto pakalpojumu daudzveidības un kvalitātes pilnveidošanas, lai nodrošinātu augstākā līmeņa biļešu pārdošanas servisu.

Godīgums. Mēs esam par godīgu un caurspīdīgu biļešu tirdzniecību, tāpēc gan organizatoriem, gan biļešu pircējiem uzskatāmā veidā atklājam pakalpojumu gala cenu bez slēptām papildus maksām.


 

Seko līdzi Aulas jaunumiem