Par mums

Izmantojot mūsdienīgākās biļešu pārdošanas metodes un tehnoloģijas, SIA ''AULA EVENTS''  komanda piedāvā kvalitatīvu biļešu tirdzniecības nodrošināšanu jebkura veida pasākumiem ar plašām iespējām veikt nepieciešamos uzdevumus gan biļešu pārdošanas periodā, gan pasākuma norises laikā.                    


Mērķis

Sniegt dažādu pasākumu organizatoriem iespēju sapulcināt kopā cilvēkus ar kopīgām interesēm.
Neatkarīgi, vai Jūsu pasākums ir domāts nelielai vai plašai auditorijai, mūsu mērķis ir nodrošināt labāko un ērtāko tiešsaistes biļešu pārdošanas tehnoloģiju, kas ir viegli saprotama un pieejama jebkuram.


Vērtības

Inovatīvas tehnoloģijas. Tehnoloģijas ļauj uzlabot biļešu pirkšanas un pārdošanas procesus, samazina izmaksas un labvēlīgi ietekmē organizatora atpazīstamību.

Kvalitāte. Mums ir svarīgi katra klienta panākumi, tāpēc nepārtraukti strādājam pie sniegto pakalpojumu daudzveidības un kvalitātes pilnveidošanas, lai nodrošinātu augstākā līmeņa biļešu pārdošanas servisu.

Godīgums. Mēs esam par godīgu un caurspīdīgu biļešu tirdzniecību, tāpēc gan organizatoriem, gan biļešu pircējiem uzskatāmā veidā atklājam pakalpojumu gala cenu bez slēptām papildus maksām.


 

Seko līdzi Aulas jaunumiem