Pakalpojumi

Aulas komanda piedāvā plašu klāstu pakalpojumu, lai nodrošinātu ērtu, modernu un kvalitatīvu biļešu pārdošanas, iegādes un pārbaudes procesu.


Pašapkalpošanās biļešu tirdzniecības platforma 

Ar tiešsaistes pašapkalpošanās servisa palīdzību Jūs kļūstat par neatkarīgu biļešu izpalītāju un ērtā veidā pārvaldāt pasākuma biļešu tirdzniecību no to ievietošanas pārdošanā brīža līdz kontrolei pasākuma laikā.


Biļešu tirdzniecība

-Dažādu pārdošanas kanālu izmantošanas iespējas.  Aulas komanda piedāvā inovatīvu tehnoloģiju, ļaujot pasākuma biļešu tirdzniecības saiti ievietot (embedēt) jebkurā Jums nepieciešamā vietnē. Lai pircējs iegādātos biļetes, viņam nav obligāti jāapmeklē vietne www.aula.lv.

-Norēķinu metodes. Pasākuma apmeklētāji biļetes var iegādāties ar drošu online maksājumu vai klātienē ar skaidru vai bezskaidru naudu.

-Kases modulis, kas ļauj izveidot no viena līdz vairākiem biļešu pārdošanas punktiem. Biļešu tirdzniecību ir iespējams veikt vienlaikus no vairākiem fiziskiem biļešu tirdzniecības punktiem.

-Biļešu tirdzniecības nodrošināšana nepieciešamajā vietā un laikā. Mēs nodrošinām izbraukuma tirdzniecību, nepieciešamo aparatūru un profesionālu personālu.

-Ieūgumu un speciālu biļešu sagatavošana.  Mēs veicam jebkāda veida biļešu izveidi un personalizēšanu.

-Akciju kodi. Mēs piedāvājam iespēju radīt dažādus kodus, kurus ievadot, pircējs var iegādāties biļeti par īpašu cenu.

-Biļešu pircēju apkalpošana. Aulas komanda konsultē un atbild uz visiem biļešu pircēju jautājumiem, nodrošinot ātru komunikāciju pa tālruni vai elektronisko pastu.

-Biļešu pārdošanas veicināšanas iespējas pie Aulas sadarbības partneriem.


Personalizēšana

-Pasākuma lapas izveide vietnē www.aula.lv. Nodrošinām Jūsu  pasākumam atbilstošu un gaumīgi dizainētu lapu.

-Mājaslapas izveide pasākuma organizatoram.  Bez www.aula.lv personalizētas lapas izveides, mūsu komanda piedāvā izstrādāt un dizainēt Jūsu zīmolam atbilstošu mājaslapu, kurā arī ir iespējams veikt biļešu tirdzniecību. 

-Unikāla biļešu dizaina radīšana. Organizatoram ir iespēja izveidot personalizētu un vizuāli pievilcīgu pasākuma tematikai atbilstošu biļetes dizainu.


Pasākuma apkalpošana

-Biļešu skenēšana. Mēs nodrošinām speciālas aplikācijas un profesionālu personālu pārdoto biļešu ātrai skenēšanai.

-Biļešu tirdzniecība. Mūsu komanda piedāvā izbraukuma tirdzniecību jebkurā nepieciešamajā vietā un laikā, tajā skaitā pasākuma norises vietā un dienā.


Konsultācijas

-Konsultācija biļešu pārdošanas un apkalpošanas stratēģijas izveidē. Piedāvājam rast labāko risinājumu un plānu biļešu tirdzniecībai.

-Profesionāls un informatīvs atbalsts visos biļešu pārdošanas sistēmas jautājumos. Sniedzam tehnisko atbalstu par visiem pašapkalpošanās sistēmas jautājumiem.

Seko līdzi Aulas jaunumiem